الوکانتنت؛ خدمات سئو و تولید محتوا

ساخت وبلاگ

ر این پلتفرم، مشتریان به صورت آنلاین در پنل ثبت سفارش، محتوای مورد نظر خود را ثبت کرده و در بازه زمانی مشخص از طریق پنل کاربری خود، محتوایشان را دریافت می‌کنند.

نکته بسیار مهم در خصوص خدمات تولید محتوای متنی شرکت الوکانتنت آن است که در صورت نارضایتی مشتری، بدون هیچ مانعی، محتوا ویرایش خواهد شد.

نکته مهم دیگر آن است که اگر تیم الوکانتنت نتواند محتوا را در زمان مقرر تحویل دهد، به ازای هر یک روز تأخیر، ده درصد از هزینه کل سفارش را به عنوان خسارت به مشتری باز می‌گرداند و در نهایت پس از گذشت 4 روز تأخیر، محتوا به صورت رایگان نوشته خواهد شد.

کافی است سری به سایت الوکانتنت بزنید و شعارشان را بخوانید:

"کیفیت و زمان در اختیار شماست"

با توجه به همین شعار است که شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در صورت نارضایتی از کیفیت کار، محتوا اصلاح خواهد شد و با توجه به زمان‌بندی‌هایی که حین ثبت سفارش وجود دارد، شما سفارشتان را در زمان مقرر تحویل خواهید گرفت.

پس اگر هم کیفیت و هم زمان برایتان مهم است، سری به الوکانتنت بزنید و برای ثبت سفارش تولید محتوای متنی اقدام کنید.

تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

شما می‌خواهید برندتان در کدام یک از شبکه‌های اجتماعی دیده شود؟ شبکه اجتماعی مورد نظرتان را انتخاب کنید و به سراغ الوکانتنت بروید. این پلتفرم تولید محتوا تمامی نیازهای شما برای حضور موفق در شبکه‌های اجتماعی را تأمین می‌کند.

ابتدای کار با بررسی رقبا، شناخت نیازهای کسب‌وکار شما و همچنین مخاطبان هدفی که دارید، تقویم محتوایی فوق تخصصی برایتان آماده خواهد شد و پس تائید شما، کار طراحی گرافیکی پست‌ها مطابق با سلیقه شما پیش خواهد رفت.

در این بخش است که تیم نویسندگان می‌نویسند، تیم و طراحان طراحی می‌کنند و مدیر پروژه تمام مدت با شما برای رسیدن به استاندارد مدنظرتان در ارتباط است.

فراموش نکنید ساخت یک برند موفق تنها زمانی میسر است که از هر طریقی که می‌توانید، پلی بسازید برای ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبان. بله شبکه‌های اجتماعی یک پل بسیار مهم و حیاتی است، آن را دست‌کم نگیرید.

خدمات سئو در الوکانتنت

اگر می‌خواهید از کیفیت کار سئو تیم الوکانتنت با خبر شوید، کافی است کلمات کلیدی اساسی این پلتفرم را سرچ کنید، آن وقت است که خواهید دید الوکانتنت در کلمات کلیدی اساسی مربوط به تولید محتوا در چه جایگاه‌هایی قرار دارد.

رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست و تنها از یک تیم توانمند سئو و تولید محتوا برمی‌آید.

تیم  الوکانتنت با تکیه بر اصول سئو پایدار و استاندارد، مراحل سئو سایت مشتریان خود را پیش می‌برد و در سه بخش سئو تکنیکال، داخلی و خارجی، تمامی نیازهای مشتریان خود را برطرف می‌سازد.

فراموش نکنید سئو یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین کانال‌های بازاریابی این روزهاست و اگر نتوانیم به‌درستی از آن بهره بگیریم، بدون شک بازی را به رقبای خود خواهیم باخت.

چرا محتوا؟ چرا سئو؟

کافی است به چهار سال قبل بازگردید، خود شما چقدر در آن سال‌ها به دنبال خرید آنلاین بودید و خدمات موردنیازتان را در گوگل و شبکه‌های اجتماعی جست‌وجو می‌کردید؟ اکنون چطور؟ به نسبت 4 سال قبل آیا تغییری کرده است؟

بی‌پروا باید بگوییم قطعا تغییر کرده است. شما، من و تمامی کسانی که در این جامعه زندگی می‌کنند ناگزیر هستند برای تأمین بسیاری از نیازهای خود، آنلاین اقدام کنند. دیگر همچون گذشته نیست که برای هر خریدی راهی خیابان و بازار شویم و ساعت‌ها زمان بگذاریم، دیگر نیاز نیست برای یافتن یک پزشک خوب، وکیل متبحر، مدرس باتجربه و... به تراکت‌های کف خیابان توجه کنیم.

امروزه برای دریافت هر کالا و خدمتی کافی است سرچ کرده و با خواندن، بررسی کردن و مقایسه بهترین را انتخاب کنیم.

همان‌طور که ما نیاز به یافتن محصول و خدمت موردنظرمان در جهان اینترنت داریم، سایر مردم هم نیاز دارند. اگر کسب‌وکاری دارید، یادتان باشد بی‌توجهی به تغییراتی که در فضای اجتماعی پیش آمده است شما را شکست خواهد دارد.

مردم کمتر به سراغ خرید حضوری می‌روند، پس ناگزیریم هستیم برای رشد کسب‌وکار خود، آنلاین شویم. آنلاین شدن یعنی، در سایت و شبکه‌های اجتماعی، سئو سایت و هر اقدامی که می‌تواند به ما کمک کند در دنیای اینترنت، ارتباط بهتری با مخاطبان خود برقرار کنیم.

با خدمات الوکانتنت، کسب ­وکار حرفه ­ای داشته باش!...
ما را در سایت با خدمات الوکانتنت، کسب ­وکار حرفه ­ای داشته باش! دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : نیلوفر رشیدی niloofar373 بازدید : 68 تاريخ : چهارشنبه 10 اسفند 1401 ساعت: 21:41